Корпус Fractal Design Define NANO S Window чорний (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W)
Відео 9Фото 13 |
Fractal Design Define NANO S Window чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define NANO S Window чорний
Усі ціни 33 →Корпус Fractal Design Define Nano S (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) | 4 000 грн. |
Корпус Fractal Design Define Nano S (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) | 4 000 грн. |
Корпус Fractal Design Define Nano s Window Black, Miditower, без бп, для M | 3 336 грн. |
Корпус Fractal Design Nano S Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) | 4 332 грн. |
Корпус ATX без БП Define S черное окно Define Nano S Black Window FD-CA-DE | 4 009 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
4 березня 2019, 04:16
MATX? #
Можно ли впихнуть в этот корпус плату формата mATX? Я понимаю, что этот корпус не преднозначен для таких плат, просто мне нужен максимально маленький корпус для платы mATX.
30 серпня 2021, 10:26
Какого формата БП становится? #
Полноразмерный БП встанет так чтобы провода в окошко в стенке зашли?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →