Корпус Fractal Design Torrent Nano чорний (FD-C-TOR1N-02)
Відео 19Фото 21 |
Fractal Design Torrent Nano чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Torrent Nano чорний
Корпус Fractal Design Torrent Nano RGB Black TG Light Tint (FD-C-TOR1N-02) | 6 933 грн. |
Fractal Design Torrent Nano Rgb Black Tg Light Tint (FDCTOR1N02) | 7 224 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Nano RGB Black TG Light Tint (FD-C-TOR1N-02) | 6 928 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Torrent Nano
Ціни на Fractal Design Torrent Nano |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent Nano білий | від 6 201 грн. | 32 пропозиції | ||
Fractal Design Torrent Nano чорний | від 6 928 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →