Змішувач Franke Kubus Pull Out 115.0529.207
Фото 5 |
Franke Kubus Pull Out 115.0529.207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus Pull Out 115.0529.207
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні Franke Kubus Pull Down нержавіюча сталь 115.0529.207 | 9 955 грн. |
Змішувач для кухні Franke Kubus Pull Out, одноважільний, витяжний вилив, н | 8 570 грн. |
Змішувач для кухні Franke Kubus Pull Out (115.0529.207) 115.0529.207 | 11 094 грн. |
Franke Kubus Pull Out 115.0529.207 | 10 191 грн. |
Змішувач кухонний FRANKE KUBUS PULL DOWN SPRAY (115.0529.207) | 10 191 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →