Кухонна мийка Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460
Фото 8 |
Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460560x460 |
|
Мийка має антибактеріальне покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460
Усі ціни 43 →Кухонна мийка Franke Fragranit + Kanon Kng 110-37 Orzech 125.0528.626 | 24 928 грн. |
Franke Fragranit + Kanon Kng 110-37 Orzech 125.0528.626 | 24 320 грн. |
Franke Fragranit + Kanon Kng 110-37 Orzech 125.0528.626 | 24 928 грн. |
Кухонна мийка Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460 | 24 087 грн. |
Franke Fragranit + Kanon Kng 110-37 Orzech 125.0528.626 | 25 536 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101
Ціни на Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 |
---|---|---|---|---|
Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460 | від 24 087 грн. | 72 пропозиції | ||
Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 560x460 | від 20 251 грн. | 99 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →