Кухонна мийка Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607 370x430
Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607 370x430480x430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607 370x430
Кухонна мийка Franke KBX 110-34 | 15 047 грн. |
Franke KBX 110-34 | 14 680 грн. |
Franke KBX 110-34 | 15 047 грн. |
Franke KBX 110-34 | 15 414 грн. |
Модификації Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607
Ціни на Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607 |
---|---|---|---|---|
Franke Kubus KBX 110-34 122.0036.607 370x430 | від 14 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke Kubus KBX 110-45 122.0036.608 480x430 | від 16 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →