Кухонна мийка Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881 545x445
Фото 9 |
Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881 445x445545x445 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881 545x445
Усі ціни 26 →Кухонная мойка Franke Mythos KBK 110-50 (126.0335.712) керамическая - монт | 27 174 грн. |
Franke Kubus KBK 110-50 | 26 527 грн. |
Franke KBK 110-50 126.0335.883 оникс | 27 821 грн. |
Кухонна мийка Franke Mythos Kbk 110-50 Czarny Mat 126.0442.605 | 34 563 грн. |
Кухонная мойка Franke KBK 110-50 126.0335.883 | 24 582 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881
Ціни на Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881 |
---|---|---|---|---|
Franke Kubus KBK 110-40 126.0335.878 445x445 | від 27 520 грн. | 35 пропозицій | ||
Franke Kubus KBK 110-50 126.0335.881 545x445 | від 19 666 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →