Акустична система FYNE AUDIO F502
Відео 14Фото 6 |
FYNE AUDIO F502 |
|
Коаксіальний динамік.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FYNE AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FYNE AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FYNE AUDIO F502
Усі ціни 19 →Fyne Audio F502 Black Oak офіційна гарантія | 81 749 грн. |
Акустична система Fyne Audio F502 Black Oak | 82 650 грн. |
Fyne Audio F502 Dark Oak | 78 518 грн. |
Fyne Audio F502 Dark Oak | 82 650 грн. |
Підлогова акустика Fyne Audio F502 Piano Gloss Black | 121 600 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →