Корпус Gamemax MT507 БЖ 450 Вт
Очікується у продажу від 1 189 до 1 381 грн. Форм-фактор: Midi Tower; Варіанти установки: вертикальна; Тип материнської плати: ATX; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Габарити (мм): 470x460x230; Вага (кг): 4.3; Матеріал: сталь; БЖ; Комплектний БЖ (Вт): 450; Відсіків 5,25": 3; Внутрішніх відсіків 3,5": 7; Внутрішніх відсіків 2,5": 2 |
Gamemax MT507 БЖ 450 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:450 Вт
Відсіків 5.25":3 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":7 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Модификації Gamemax MT507
Ціни на Gamemax MT507 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT507 без БЖ | від 903 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 400 Вт | від 936 грн. | 5 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 450 Вт | від 1 189 грн. | 5 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 500 Вт | від 1 735 грн. | 26 пропозицій |