Garmin Vivofit 4
Відео 23Фото 19 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Vivofit 4
Усі ціни 21 →Фітнес-браслет Garmin Vivofit 4 Black Large (010-01847-13) | 3 194 грн. |
Фітнес-браслет Garmin Vivofit 4 Black Large (010-01847-13) | 3 329 грн. |
GARMIN VIVOFIT 4 чорний, розмір S/M 010-01847-10 | 3 840 грн. |
Фитнес-браслет Garmin Vivofit 4 Black Small/Medium (010-01847-10) | 3 438 грн. |
Фітнес-браслет Garmin Vivofit 4 Black Large (010-01847-13) Vivofit 4 Black | 3 165 грн. |
Елегантний браслет із стильним дизайном. Є тільки одна кнопка, і керування годинником здійснюється за допомогою комбінацій довгих і коротких натискань. Підсвічування не дуже яскраве, але цілком приємне. Ремінець надійно застібається. На самому пристрої завжди відображається час і дата і можна переглянути кроки, що залишилися для досягнення мети, кількість спалених калорій, пройдена відстань (яку можна синхронізувати з телефоном). Можна навіть створити маршрут. У програмі можна запрограмувати різні настройки, які будуть відображатися. Можна вибрати тип дисплея, включати та вимикати оповіщення, а також встановити основні параметри для цілей у фітнесі, відстежувати свою вагу та отримати свідчення ІМТ на основі поточного зростання та ваги. Максимально задоволена функціоналом за ці гроші. Ремінець надійний. Завжди відображається час і дата, можна переглянути кроки, кількість спалених калорій, пройдену відстань, створити маршрут. Також можна синхронізувати з телефоном. Можна навіть створити маршрут. Можна вибрати тип дисплея, включати та вимикати оповіщення, а також встановити основні параметри для цілей у фітнесі, відстежувати свою вагу та отримати свідчення ІМТ на основі поточного зростання та ваги. Не дуже яскраве підсвічування Юлия: користуюся Garmin Vivofit 4 менше місяця |
На зорі свого становлення функції фітнес-браслетів були зведені до підрахунку кількості пройдених кроків, спалених калорій і відслідковування якості сну користувача. Найдоступніший трекер компанії Garmin недалеко пішов по функціональності від перших портативних гаджетів, однак все це подано в моделі під іншим соусом.
Автовизначення активності
Головний козир в рукаві у браслета — вміння автоматично визначати тип активності, будь то ходьба, біг, велокатання, заняття на тренажері або плавання. В останньому випадку зовнішня «обгортка» корпуса служить для електронної «начинки» моделі такою собі подобою батискафа, завдяки чому разом з фітнес-трекером на зап'ясті можна сміливо занурюватися під воду на глибину до 50 м. принаймні про такий цифри гордо заявляє виробник і вагомих підстав не довіряти йому немає.
Прив'язка до смартфону
Детальна статистика тренувань ведеться в додатку Garmin Connect, куди портативний гаджет передає дані при сполученні зі смартфоном. На жаль, браслет обділений підтримкою дублювання сповіщень з телефону, проте він може бути використаний для пошуку «мобільника» який загубився за допомогою спеціальної функції. Також Garmin Vivofit 4 цілком здатний працювати без прив'язки до мобільного пристрою, накопичуючи дані про активність у внутрішньому сховищі (його обсягів вистачає приблизно на місяць).
Рекордна автономність
Ключовий акцент в моделі зроблений на трансфлективний 8-кольоровий дисплей з роздільною здатністю 88х88 точок. Він служить для відображення часу, кількості кроків, подоланої відстані, витрачених калорій, прогнозу погоди і іншої супутньої інформації. Сила екрану криється в економічному споживанні заряду елементів живлення, на роль яких призначено дві батарейки типу SR43. У середньому вони попросяться на заміну по закінченню року безперервної роботи фітнес-трекера з постійно активним дисплеєм.
Прогресивна альтернатива
Багатьом хотілося б бачити на борту браслета пульсометр, однак функція моніторингу числа скорочень серцевого м'яза залишена більш старшим представникам модельного ряду швейцарського бренду. Зокрема, одним з найбільш прогресивних рішень на ринку є трекер Garmin Vivosport, у розпорядженні якого є як оптичний пульсометр, так і модуль GPS для отримання найбільш точних результатів про активність користувача на відкритому повітрі.
- Відстеження фізичної активності
- Відстеження фаз сну (не будильник)