Garmin Vivosmart
Відео 26Фото 11 |
Модний аксесуар не тільки виграшно виглядає на зап'ясті з більшістю різноманітних стилів одягу, але ще й виконує роль фітнес-трекера, збираючи дані про активність і нагадуючи про необхідність фізичних навантажень при тривалому бездіяльності користувача. Родзинкою браслета виступає невеликий OLED-дисплей, що служить для виведення повідомлень, даних про кількість пройдених кроків та іншої інформації.
Управління ним реалізовано за допомогою свайпів. Дисплей гармонійно вписаний в дизайн ремінця і практично невидимий у вимкненому стані. Лицьова частина браслета завжди є чорною, тоді як внутрішня сторона ремінця може бути виконана в інших колірних рішеннях. Garmin Vivosmart витримує занурення на глибину до 50 м, а заряджати його вбудований акумулятор знадобиться приблизно один раз в тиждень.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Vivosmart
Усі ціни 8 →Фітнес браслет Garmin vivosmart 5, Black, GPS (010-02645-14) 010-02645-14 | 7 720 грн. |
Garmin Фітнес браслет Garmin vivosmart 5, Black (010-02645-10) 010-02645-1 | 7 720 грн. |
Фітнес браслет Garmin vivosmart 5, Mint, GPS (010-02645-12) 010-02645-12 | 7 720 грн. |
Фітнес браслет Garmin vivosmart 5, White, GPS (010-02645-11) 010-02645-11 | 7 720 грн. |
Фітнес браслет Garmin vivosmart 5, Black (010-02645-10) 010-02645-10 | 7 720 грн. |
5 7 3 8 |
- Повідомлення при невисокій рухливості
- Синхронізація з додатком Connect