Велосипед Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame S
Фото 7 | 25 200 грн. Купити! Giant Liv Tempt 4 27,5 2022 (S, чорний)Velomarket.org.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame S
Ціни на Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame M | від 25 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame S | від 25 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Giant Liv Tempt 4 27.5 2022 frame XS | від 25 200 грн. | 1 пропозиція |