Кухонний ніж Giesser Classic 8243 9
Фото 9 |
Giesser Classic 8243 9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8243 9
Усі ціни 8 →Ніж для чищення овочів 90 мм Giesser (8243 9) | 1 199 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм Giesser Chef's Classic (8243 9) 8243 9 | 1 199 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм Giesser (8243 9) | 1 199 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм Giesser (8243 9) 8243 9 | 1 199 грн. |
Ніж для нарізки овочів/фруктів Giesser 8243 9 | 1 199 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →