Кухонний ніж Giesser 9605 ww 20
Фото 4 |
Giesser 9605 ww 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser 9605 ww 20
Усі ціни 8 →Ніж кухонний для сиру 200 мм Giesser (9605 ww 20) | 1 799 грн. |
Нож кухонный для сыра 200 мм Giesser Chees (9605 ww 20) 9605 ww 20 | 1 799 грн. |
Ніж кухонний для сиру 200 мм Giesser (9605 ww 20) | 1 799 грн. |
Нож кухонный для сыра 200 мм Giesser (9605 ww 20) 9605 ww 20 | 1 799 грн. |
Ніж для сиру Giesser 9605 ww 20 | 1 799 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →