Кухонний ніж Giesser BestCut 8670 20
Giesser BestCut 8670 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser BestCut 8670 20
Усі ціни 8 →Кухонний ніж універсальний 200 мм Giesser BestCut (8670 20) | 3 099 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 200 мм Giesser BestCut (8670 20) 8670 20 | 3 099 грн. |
Кухонний ніж універсальний 200 мм Giesser BestCut (8670 20) | 3 099 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 200 мм Giesser BestCut (8670 20) 8670 20 | 3 099 грн. |
Ніж універсальний Giesser BestCut (8670 20) | 3 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →