Кухонний топірець Giesser Basic 8466 19
Фото 6 |
Giesser Basic 8466 19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Basic 8466 19
Усі ціни 7 →Топорик кухонный для мяса 190 мм Giesser Basic (8466 19) 8466 19 | 1 399 грн. |
Сокирка кухонна для м'яса 190 мм Giesser (8466 19) | 1 399 грн. |
Сокирка кухонна для мяса 190 мм Giesser (8466 19) | 1 399 грн. |
Топорик кухонный для мяса 190 мм Giesser (8466 19) 8466 19 | 1 399 грн. |
Сокира Giesser 8466 19 | 1 399 грн. |
Сокира Giesser 8466 19 | 1 679 грн. |
Сокира кухонна для м'яса 190 мм Giesser Basic (8466 19) | 1 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →