Кухонний ніж Giesser Classic 8270 15
Giesser Classic 8270 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8270 15
Усі ціни 8 →Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser (8270 15) | 1 899 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser Chef's Classic (8270 15) 8270 15 | 1 899 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser (8270 15) | 1 899 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser (8270 15) 8270 15 | 1 899 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8270 15 | 1 899 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →