Кухонний ніж Giesser Basic 8455 23
Фото 9 |
Giesser Basic 8455 23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Basic 8455 23
Усі ціни 7 →Ніж кухарський 230 мм Giesser (8455 23) | 929 грн. |
Нож поварской 230 мм Giesser Basic (8455 23) 8455 23 | 929 грн. |
Ніж кухарський 230 мм Giesser (8455 23) | 929 грн. |
Нож поварской 230 мм Giesser (8455 23) 8455 23 | 929 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8455 23 | 929 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8455 23 | 1 115 грн. |
Ніж кухарський 230 мм Giesser Basic (8455 23) | 929 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →