Кухонний топірець Giesser Butcher 886655 20
Giesser Butcher 886655 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Butcher 886655 20
Топорик кухонный 200 мм Giesser Butcher (886655 20) 886655 20 | 1 999 грн. |
Сокирка кухонна 200 мм Giesser (886655 20) | 1 999 грн. |
Топорик кухонный 200 мм Giesser (886655 20) 886655 20 | 1 999 грн. |
Сокирка кухонна 200 мм Giesser (886655 20) | 1 899 грн. |
Сокира кухонна 200 мм Giesser Butcher (886655 20) | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →