Кухонний ніж Giesser Classic 8263 16
Giesser Classic 8263 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8263 16
Усі ціни 8 →Кухонний ніж обвалювальний 160 мм Giesser (8263 16) | 1 899 грн. |
Кухонный нож обвалочный 160 мм Giesser Chef's Classic (8263 16) 8263 16 | 1 899 грн. |
Кухонний ніж обвалювальний 160 мм Giesser (8263 16) | 1 899 грн. |
Кухонный нож обвалочный 160 мм Giesser (8263 16) 8263 16 | 1 899 грн. |
Ніж для видалення м'яса з кістки (обвалочний) Giesser 8263 16 | 1 899 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →