Кухонний ніж Giesser Basic 7705 wwl 28
Giesser Basic 7705 wwl 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Basic 7705 wwl 28
Усі ціни 7 →Нож для салями 280 мм Giesser (7705 wwl 28) 7705 wwl 28 | 1 499 грн. |
Ніж для салями 280 мм Giesser (7705 wwl 28) | 1 499 грн. |
Нож для салями 280 мм Giesser (7705 wwl 28) 7705 wwl 28 | 1 499 грн. |
Ніж для тонкої нарізки (слайсер) Giesser 7705 wwl 28 | 1 499 грн. |
Ніж для салями 280 мм Giesser (7705 wwl 28) | 1 499 грн. |
Ніж для тонкої нарізки (слайсер) Giesser 7705 wwl 28 | 1 799 грн. |
Ніж для салямі 280 мм Giesser (7705 wwl 28) | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →