Кухонний ніж Giesser Classic 8280 25
Фото 10 |
Giesser Classic 8280 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8280 25
Усі ціни 8 →Кухонний ніж Шеф 250 мм Giesser (8280 25) | 3 299 грн. |
Кухонный нож Шеф 250 мм Giesser Chef's Classic (8280 25) 8280 25 | 3 299 грн. |
Кухонний ніж Шеф 250 мм Giesser (8280 25) | 3 299 грн. |
Кухонный нож Шеф 250 мм Giesser (8280 25) 8280 25 | 3 299 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8280 25 | 3 299 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →