Кухонний топірець Giesser Butcher 886655 sp 20
Фото 3 |
Giesser Butcher 886655 sp 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Butcher 886655 sp 20
Усі ціни 7 →Топорик кухонный 200 мм Giesser Butcher (886655 sp 20) 886655 sp 20 | 2 299 грн. |
Сокирка кухонна 200 мм Giesser (886655 sp 20) | 2 299 грн. |
Топорик кухонный 200 мм Giesser (886655 sp 20) 886655 sp 20 | 2 299 грн. |
Сокирка Giesser 886655 sp 20 | 2 289 грн. |
Сокирка кухонна 200 мм Giesser (886655 sp 20) | 2 184 грн. |
Сокирка Giesser 886655 sp 20 | 2 747 грн. |
Сокира кухонна 200 мм Giesser Butcher (886655 sp 20) | 2 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →