Кухонний ніж Giesser Prime 218815 24
Giesser Prime 218815 24 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 218815 24
Усі ціни 8 →Кухонний ніж Янагина 240 мм Giesser PrimeLine (218815 24) | 1 849 грн. |
Кухонный нож Янагиба 240 мм Giesser PrimeLine (218815 24) 218815 24 | 1 849 грн. |
Кухонний ніж Янагина 240 мм Giesser PrimeLine (218815 24) | 1 849 грн. |
Кухонный нож Янагиба 240 мм Giesser PrimeLine (218815 24) 218815 24 | 1 849 грн. |
Японський ніж Янагіба (сашимі) Giesser PrimeLine (218815 24) | 1 849 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →