Кухонний ніж Giesser Classic 8244 13
Giesser Classic 8244 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8244 13
Усі ціни 8 →Ніж для сиру та томатів 130 мм Giesser (8244 13) | 1 899 грн. |
Нож для сыра и томатов 130 мм Giesser Chef's Classic (8244 13) 8244 13 | 1 899 грн. |
Ніж для сиру та томатів 130 мм Giesser (8244 13) | 1 899 грн. |
Нож для сыра и томатов 130 мм Giesser (8244 13) 8244 13 | 1 899 грн. |
Ніж для томатів Giesser 8244 13 | 1 899 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →