Кухонний ніж Giesser Basic 8345 16
Giesser Basic 8345 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Basic 8345 16
Кухонный нож универсальный 160 мм Giesser Basic (8345 16) 8345 16 | 599 грн. |
Кухонний ніж універсальний 160 мм Giesser (8345 16) | 599 грн. |
Кухонный нож универсальный 160 мм Giesser (8345 16) 8345 16 | 599 грн. |
Кухонний ніж універсальний 160 мм Giesser Basic (8345 16) | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →