Кухонний ніж Giesser Prime 12402 21
Giesser Prime 12402 21 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 12402 21
Усі ціни 7 →Ніж для оброблення м'яса 210 мм Giesser PrimeLine (12402 21) | 999 грн. |
Нож для разделки мяса 210 мм Giesser PrimeLine (12402 21) 12402 21 | 999 грн. |
Ніж для оброблення мяса 210 мм Giesser PrimeLine (12402 21) | 999 грн. |
Нож для разделки мяса 210 мм Giesser PrimeLine (12402 21) 12402 21 | 999 грн. |
Ніж для м'яса Giesser PrimeLine (12402 21) | 999 грн. |
Ніж для м'яса Giesser PrimeLine (12402 21) | 1 199 грн. |
Ніж для обробки м'яса 210 мм Giesser PrimeLine (12402 21) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →