Кухонний ніж Giesser Prime 12730 28
Giesser Prime 12730 28 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 12730 28
Усі ціни 9 →Кухонний ніж для тонкої нарізки 280 мм Giesser PrimeLine (12730 28) | 1 099 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 280 мм Giesser PrimeLine (12730 28) 12730 | 1 099 грн. |
Кухонний ніж для тонкої нарізки 280 мм Giesser PrimeLine (12730 28) | 1 099 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 280 мм Giesser PrimeLine (12730 28) 12730 | 1 099 грн. |
Ніж для тонкої нарізки (слайсер) Giesser PrimeLine (12730 28) | 1 099 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →