Кухонний ніж Giesser 9492
Giesser 9492 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser 9492
Усі ціни 6 →Нож для нарезки сыра Giesser Chees (9492) 9492 | 919 грн. |
Ніж для нарізування сиру Giesser (9492) | 919 грн. |
Нож для нарезки сыра Giesser (9492) 9492 | 919 грн. |
Ніж для сиру Giesser 9492 | 919 грн. |
Ніж для сиру Giesser 9492 | 1 103 грн. |
Ніж для нарізки сиру Giesser Chees (9492) | 919 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →