Кухонний ніж Giesser Classic 8280 20
Фото 5 |
Giesser Classic 8280 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8280 20
Усі ціни 8 →Кухонний ніж Шеф 200 мм Giesser (8280 20) | 2 799 грн. |
Кухонный нож Шеф 200 мм Giesser Chef's Classic (8280 20) 8280 20 | 2 799 грн. |
Кухонний ніж Шеф 200 мм Giesser (8280 20) | 2 799 грн. |
Кухонный нож Шеф 200 мм Giesser (8280 20) 8280 20 | 2 799 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8280 20 | 2 799 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →