Кухонний ніж Giesser Classic 8270 20
Фото 14 |
Giesser Classic 8270 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8270 20
Усі ціни 7 →Кухонный нож для тонкой нарезки 200 мм Giesser Chef's Classic (8270 20) 82 | 2 499 грн. |
Професійний ніж універсальний 200 мм Giesser (8270 20) | 2 499 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 200 мм Giesser Chef's Classic (8270 20) 82 | 2 499 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8270 20 | 2 499 грн. |
Професійний ніж універсальний 200 мм Giesser (8270 20) | 2 374 грн. |
Ніж кухарський Giesser 8270 20 | 2 999 грн. |
Кухонний ніж для тонкої нарізки 200 мм Giesser Chef's Classic (8270 20) | 2 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →