Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD)
Відео 9Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G 12 ГБ / 2475 МГц12 ГБ / 2565 МГц |
|
Великогабаритна та високопродуктивна передтопова ігрова відеокарта 2023 на базі прогресивної мікроархітектури NVIDIA Ada Lovelace (2022, 5 нм). Відноситься до верхньої частини середнього цінового сегменту, входить до універсальної серії Gigabyte Gaming з акцентом на ігрових можливостях та ефективному охолодженні. Призначена для вимогливих геймерів, ентузіастів та кіберспортсменів, які планують грати у роздільній здатності 2K та не хочуть ніяк себе обмежувати.
Прискорювач базується на продуктивному графічному процесорі AD104 з 5888 потоковими процесорами, заводським розгоном до 2565 МГц та підтримкою DirectX 12 Ultimate. Оснащений 12 ГБ графічної пам'яті GDDR6X він забезпечує плавний геймплей аж до 100 FPS у більшості ігрових блокбастерів останніх років при високих або максимальних налаштуваннях графіки та роздільній здатності 2K.
Для дозволу Full HD її потужність надмірна, а в 4K гарантовані просідання FPS. Завдяки модернізованим RT-ядрам 3-го покоління вона здатна більш ефективно та реалістично обробляти освітлення та тіні в іграх, ніж відеокарти NVIDIA минулого та позаминулого покоління. Ну а тензорні ядра навчили працювати з полем оптичного потоку, завдяки чому одночасно зросла якість та ефективність алгоритмів суперсемплінгу DLSS.
Важливо відзначити, що DLSS 3.0 - це ексклюзив даного покоління, який не підтримує GPU NVIDIA 3000 серії. Версія Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G помітно відрізняється від оригінальної моделі NVIDIA ― друковану плату розтягнули на 30 см, площа радіатора та бекплейту теж збільшилася, для охолодження використовуються 3 фірмові вентилятори WindForce 3X, а сама плата займає 3 слоти.
Енергоспоживання пристрою становить 200 Вт, щоб не обмежувати можливості розгону виробник рекомендує використовувати його з блоком живлення потужністю 700 Вт. Серед інших корисних властивостей прискорювача слід відзначити подвійний BIOS, акуратне підсвічування лопатей з підтримкою системи Gigabyte RGB Fusion, а також фірмові інструменти NVIDIA (Broadcast, Encoder, Reflex, Studio, RTX IO) для роботи з тривимірною графікою, оптимізації стрімінгу, зниження затримки при передачі сигналу з керуючих пристроїв, прискорення завантаження текстури і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G
Усі ціни 37 →Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12228MB (GV-N4070GAMING OC-12GD) GV-N4 | 28 999 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X GAMING (GV-N4070GAMINGOC- | 29 842 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X GAMING (GV-N4070GAMINGOC-12GD) | 29 842 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Gaming OC 12G (GV-N4070Gaming OC-12GD | 29 726 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Gaming Oc 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD | 28 020 грн. |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING 12G | від 30 652 грн. | 1 пропозиція | ||
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G | від 27 459 грн. | 37 пропозицій |