Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G (GV-N406TWF2OC-16GD)
Фото 6 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G 8 ГБ / 2550 МГц16 ГБ / 2565 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G
Усі ціни 45 →Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16GB (GV-N406TWF2OC-1 | 20 850 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX4060Ti 16Gb WINDFORCE OC GV-N406TWF2OC-16GD | 19 919 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4060 Ti Windforce Oc 16G (GV-N406TWF2OC-16 | 19 442 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4060 Ti Windforce Oc 16G (GV-N406TWF2OC-16 | 19 257 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G (GV-N406TWF2OC-16 | 20 514 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G | від 16 412 грн. | 58 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G | від 18 684 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →