Змішувач Grohe Blue Pure 33249001
Відео 3Фото 8 |
Grohe Blue Pure 33249001 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Купити Grohe Blue Pure 33249001
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні з функцією фільтрації води Grohe Blue 33249001 | 24 999 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Blue Pure (колір - хром) 33249001 33249001 | 19 990 грн. |
Grohe Grohe Blue Pure Стартовий комплект - 33249001 | 20 621 грн. |
Кухонний змішувач GROHE Blue Pure Стартовий комплект 33249001 | 24 999 грн. |
Смеситель для кухни с функцией фильтрации воды Grohe Blue 33249001 | 17 999 грн. |
Змішувач для кухні Blue Pure (33249001), Grohe | 20 808 грн. |
Якість дорожче ціни
Комбінований змішувач для кухні Grohe Blue Pure 33249 є представником вищої ліги європейської сантехніки. Це відразу видно при першому знайомстві з моделлю: якість зовнішнього покриття Grohe StarLight, увага до дрібних деталей виконання, багата комплектація і, на жаль, чимала ціна. Прилад служить для подачі і регулювання температури води для господарського використання, а також в якості автономного джерела чистої питної води, яка надходить по окремому каналу після фільтрації.
Дугоподібний вилив з двома випусками
Дизайн моделі виділяється незвичайною для цього класу приладів формою виливу. Німецький виробник вирішив відійти від класичного прямокутного вигину «гусака» з двома випусками, зробивши його тут дугоподібним. При такій конструкції ніде розмістити додатковий випуск для питної води. Неочищена і фільтрована вода надходить через єдиний випуск, в якому встановлений фірмовий комплексний аератор. По центральній трубці подається холодна питна вода, а по решті частини аератора — змішана. Трубкообразний вилив змішувача, який здатний обертатися на 180°, має висоту струменя 253 мм при глибині конструкції 225 мм, що становить оптимальний баланс для зручності користування краном.
Технологічні інновації моделі
Прилад оснащений керамічним картриджем Grohe SilkMove ∅ 35 мм, встановленим під бічним одноважільного регулятором натиску і температури води. Управління подачею холодної фільтрованої води здійснюється за допомогою керамічної вентильної головки 1/2 дюйма, що не має важеля. Особливо слід зазначити багату комплектацію приладу, що включає 5 гнучких шлангів підводки системи швидкого монтажу Grohe QuickFix Plus, монтажний набір, стартовий фільтр з регульованою головкою з ресурсом очищення 600 л води, настінний кронштейн-тримач фільтра, додаткова арматура для підключення фільтра і мережевий електронний блок з LED індикатором витрати фільтра.