Змішувач Grohe Blue Pure Minta 30588000
Фото 7 |
Grohe Blue Pure Minta 30588000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Minta 30588000
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GROHE Blue Pure Minta х | 13 455 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue Pure Minta (305880 | 13 455 грн. |
Grohe Blue Pure Minta Filtrująca Chrom 30588000 | 12 400 грн. |
Grohe Blue Pure Minta Filtrująca Chrom 30588000 | 12 710 грн. |
Grohe Blue Pure Minta Filtrująca Chrom 30588000 | 13 020 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →