Змішувач Grohe Blue Minta Professional 31347002
Фото 3 |
Grohe Blue Minta Professional 31347002 |
|
Змішувач із функцією очищення водопровідної води. Окрема ручка для вибору трьох видів фільтрованої та газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). З регульованим обмежувачем витрати води.
Окремі водотоки для питної та водопровідної води. У комплекті охолоджувач-карбонізатор, балон із вуглекислим газом, фільтр на 600 л очищеної води. Ступінь захисту: IP 21.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Minta Professional 31347002
Змішувач для мийки з функцією фільтра Grohe Blue® Minta 31347002 | 55 999 грн. |
Змішувач для миття з функцією фільтра Grohe Blue® Minta (31347002) 3134700 | 88 628 грн. |
Смеситель для мойки с функцией фильтра Grohe Blue® Minta (31347002) | 44 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →