Змішувач Grohe Essence E 36447000
Фото 3 |
Grohe Essence E 36447000 |
|
7 попередньо встановлених режимів: автоматичний змив, термічна дезінфекція (додаткові функції і точні налаштування можливі з допомогою дистанційного пульта, арт. 36407)
Для холодної або змішаної води. Мінімальний тиск 1.0 бар. Змішувач з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку, моніторингу, налагодження та сервісного обслуговування
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence E 36447000
Усі ціни 7 →Інфрачервоний змішувач для раковини GROHE Essence E 220V (36447000) 364470 | 30 500 грн. |
Кран для умивальника із сенсором без змішування GROHE Essence E хром латун | 34 754 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Essence E 220V 36447000 | 36 540 грн. |
Grohe Essence Elektroniczna Chrom 36447000 | 26 280 грн. |
Grohe Essence Elektroniczna Chrom 36447000 | 26 937 грн. |
Grohe Essence Elektroniczna Chrom 36447000 | 27 594 грн. |
Кран для умивальника із сенсором без змішування GROHE Essence E хром латун | 34 754 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →