Каструля Gusto GT-1107-22
Фото 5 |
Gusto GT-1107-22 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1107-22
Каструля GT-1107-22 FORCE 22 см 4.7 л GUSTO | 796 грн. |
Каструля GT-1107-22 FORCE 22 см 4.7 л GUSTO | 759 грн. |
Каструля Gusto Force 4.7 л GT-1107-22 (127243) | 817 грн. |
Каструля Gusto Force 4.7 л GT-1107-22 (127243) | 848 грн. |
Модификації Gusto GT-1107-22
Ціни на Gusto GT-1107-22 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1107-16 | від 466 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-1107-18 | від 544 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-1107-20 | від 633 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-1107-22 | від 759 грн. | 4 пропозиції | ||
Gusto GT-1107-24 | від 875 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →