Сковорідка Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH 26 см
Фото 6 |
Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH 26 см
Усі ціни 29 →Сковорода Ardesto Gemini Abetone 26 см (AR1926GBH) | 646 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Abetone 26 см (AR1926GBH) | 646 грн. |
ARDESTO Gemini Abetone 26 см, чорний, алюміній (AR1926GBH) | 509 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Abetone 26 см, чорна, алюмінієва (AR1926GBH) | 679 грн. |
ARDESTO Gemini Abetone 26 см, чорний, алюміній (AR1926GBH) | 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH
Ціни на Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Abetone AR1924GBH 24 см | від 405 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto Gemini Abetone AR1926GBH 26 см | від 504 грн. | 30 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Abetone AR1928GBH 28 см | від 565 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →