Кухонний ніж Tramontina Plenus 23431/105
Tramontina Plenus 23431/105 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23431/105
Усі ціни 10 →Кухонный нож Tramontina Plenus универсальный 127 мм Black (23431/105) 2343 | 234 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus универсальный 127 мм Black (23431/105) 2343 | 189 грн. |
Tramontina 23431/105 | 110 грн. |
Tramontina Plenus Black 127мм (23431/105) PlenusBlack127мм(23431/105) | 112 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus універсальний 127 мм Black (23431/105) | 112 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23431/105
Ціни на Tramontina Plenus 23431/105 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23431/135 | від 109 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23431/165 | від 109 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23431/105 | від 110 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →