Змішувач Cron Focus 001
Cron Focus 001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Focus 001
Усі ціни 19 →Змішувач для умивальника одноважільний CRON Focus 001 хром силумін CR0181 | 797 грн. |
Cron Смеситель для раковины CRON FOCUS 001 (CR0181) | 797 грн. |
Змішувач для раковини Cron FOCUS 001 | 797 грн. |
Змішувач для умивальника CRON FOCUS 001 (CR0013) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний CRON FOCUS 001 хром силумін CR0013 | 756 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →