Змішувач Haiba Eris 555-15 HB0814
Фото 4 |
Haiba Eris 555-15 HB0814 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Eris 555-15 HB0814
Усі ціни 9 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ERIS 555 хром латунь HB0814 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA ERIS 555 (15 см) (HB0814) | 1 033 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Eris 555 (15 См) (Hb0814) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA ERIS 555 (15 см) на гайці (ST3145) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Eris 555 (15 см) (HB0814) | 1 033 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →