Змішувач Frap H21 F4921
Frap H21 F4921 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H21 F4921
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні одноважільний FRAP хром латунь F4921 | 1 030 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4921, хром 1034086 | 1 030 грн. |
Змішувач для кухні Frap H21 F4921, хром | 1 030 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4921 | 927 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap H21 F4921 | 1 030 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →