Змішувач Haiba Cosmos 555-15 HB0794
Фото 4 |
Haiba Cosmos 555-15 HB0794 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Cosmos 555-15 HB0794
Усі ціни 12 →Змішувач для кухні одноважільний HAIBA Cosmos 555 хром латунь HB0794 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA COSMOS 555-15 CM HB0794 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba COSMOS 555-15 CM (HB0794) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA COSMOS 555 (15 см) (HB0794) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Cosmos 555 (15 см) (HB0794) | 1 033 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →