Змішувач Haiba Fabio 004-15 HB0772
Haiba Fabio 004-15 HB0772 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Fabio 004-15 HB0772
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA FABIO 004 хром латунь HB0772 | 797 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba FABIO 004 (излив 15 см) (HB0772) | 797 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FABIO 004 HB0772 | 797 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FABIO 004 (вилив 15 см) (HB0772) | 797 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Fabio 004 (вилив 15 см) (HB0772) | 797 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →