Змішувач Haiba Agat 004-15 HB0005
Haiba Agat 004-15 HB0005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Agat 004-15 HB0005
Усі ціни 9 →Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Agat 004 хром латунь HB0005 | 818 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba AGAT 004 (излив 15 см) (HB0005) | 818 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba AGAT 004 (вилив 15 см) (HB0005) | 818 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba AGAT 004 (вилив 15 см) (HB0005) | 818 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Agat 004 (вилив 15 см) (HB0005) | 818 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →