Змішувач Haiba Onix 004-15 HB0768
Haiba Onix 004-15 HB0768 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Onix 004-15 HB0768
Усі ціни 9 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA ONIX 004 хром латунь HB0768 | 797 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ONIX 004 (излив 15 см) (HB0768) | 797 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ONIX 004 (вилив 15 см) (HB0768) | 797 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ONIX 004 (вилив 15 см) (HB0768) | 797 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Onix 004 (вилив 15 см) (HB0768) | 797 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →