Змішувач Haiba Germes 005 HB0844
Haiba Germes 005 HB0844 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Germes 005 HB0844
Усі ціни 9 →Змішувач одноважільний настінного монтажу HAIBA GERMES 005 хром латунь HB0 | 1 629 грн. |
Змішувач для кухні Haiba GERMES 005 HB0844 | 1 629 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba GERMES 005 (HB0844) | 1 629 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba GERMES 005 (HB0844) | 1 629 грн. |
Змішувач для кухні Haiba GERMES 005 (HB0844) | 1 629 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →