Змішувач Haiba Germes 555-15 HB0143
Haiba Germes 555-15 HB0143 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Germes 555-15 HB0143
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA GERMES 555 хром латунь HB0143 | 894 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba GERMES 555 (вилив 15 см) (HB0143) | 894 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba GERMES 555 (излив 15 см) (HB0143) | 894 грн. |
Змішувач для кухні Haiba GERMES 555 (вилив 15 см) (HB0143) | 894 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Germes 555 (Вилив 15 См) (Hb0143) | 894 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →