Змішувач Haiba Houston 001 HB0228
Haiba Houston 001 HB0228 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Houston 001 HB0228
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA HOUSTON 001 хром латунь HB022 | 1 664 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba HOUSTON 001 (HB0228) | 1 664 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba HOUSTON 001 HB0228 | 1 664 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba HOUSTON 001 (HB0228) | 1 664 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba HOUSTON 001 (HB0228) | 1 664 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →