Змішувач Haiba Houston 017 HB0805
Haiba Houston 017 HB0805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Houston 017 HB0805
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA HOUSTON 017 хром латунь HB0805 | 2 433 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba HOUSTON 017 (HB0805) | 2 433 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba HOUSTON 017 (HB0805) | 2 433 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HOUSTON 017 (HB0805) | 2 433 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HOUSTON 017 (ST3372) | 2 433 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →